Velký anglický slovník


Velký anglicko-český a česko-anglický slovník od firmy LangSoft. Tento mimořádně rozsáhlý anglický slovník si nyní můžete nainstalovat i do mobilu i tabletu. Slovník má rozsah několika knižních slovníků. Obsahuje nejen všeobecnou, ale i odbornou slovní zásobu velkého rozsahu, frazeologii a velké množství slovních spojení. Nová verze umožňuje i výuku uživatelem vybraných slov.

   

Velký anglický slovník (anglicko-český a česko-anglický)


Velký anglicko-český a česko-anglický slovník od firmy LangSoft lze stáhnout a nainstalovat do počítačů s operačním systémem MS Windows i do mobilů a tabletů s operačním systémem iOS.

Slovníky pro iPhone a iPad si můžete stáhnout, nainstalovat a vyzkoušet, a v případě, že nebudete zcela spokojeni vrátit. Dobu pro testování určuje obchod App Store. Mobilní verze slovníků můžete používat i na více zařízeních (mobilu, tabletu) se stejným uživatelským účtem. Mobilní verze umožňuje i export doplněné slovní zásoby do textového souboru, který lze připojit ke slovníku pro Windows.

Verze pro MS Windows umožňuje navíc i překlad celých textů, obsahuje praktický manažer slovní zásoby a má mnoho dalších funkcí pro podporu překladu.

Základní vlastnosti Velkého anglického slovníku


• Odborná slovní zásoba zahrnuje víc jak 20 oborů (automobilový, biologický, chemický, počítačový, lékařský, elektrotechnický, obchodní, právnický, stavařský, vojenský, zemědělský ad.).
• Slovník je maximálně přehledný a srozumitelný.
• Obsahuje mluvenou i psanou výslovnost.
• Umožňuje obousměrné vyhledávání s diakritikou i bez ní (i s možností automatického otáčení, tj. přepínání mezi češtinou a angličtinou). Výsledky se zobrazují průběžně, již po napsání několika prvních písmen hledaného slova.
• Do slovníku lze nejen přidávat nová slova, ale i editovat stávající slovní zásobu, přidávat poznámky a předsouvat používanější významy.
• Obsahuje historii hledání i možnost ukládání oblíbených slov.
• Slova vložená do "oblíbených" lze ze slovníku vyexportovat (zasláním na e-mail). Doplněná a neznámá slova si tak můžete vytisknout či snadno přenést do jiného programu, jako např. do programu PC Translator či do výukového programu Language Teacher pro Windows.
• Funguje zcela offline, při jeho používání tedy nemusíte být připojeni k internetu.
• Slova, která ve slovníku označíte jako "oblíbená", se můžete učit s využitím pokročilého výukového algoritmu programu Language Teacher.

Keywords:   large   English   dictionary   translator   mobile   phone