Aktualizace programů PC Translator a Language Teacher


Aktualizace programu PC Translator V16:
Aktualizace pro starší verze programu PC Translator V16 na verzi 16.03 je ke stažení zde: TRN163.exe (6,9 MB)

Aktualizace programu Language Teacher V16:
Aktualizace pro starší verze programu Language Teacher V16 na verzi 16.03. Řeší pouze drobné úpravy týkající se vkládání oblíbených slov ze slovníku do výuky. Tuto aktualizaci lze stáhnout zde: TEA163.exe (1 MB)
Tip:
Oblíbená slova, otevřená v okně slovníku programu PC Translator, zkopírujte volbou "Kopírovat" do schránky. Pak je vložte do Poznámkového bloku a uložte např. do C:\Teacher\Oblibena.txt. Tento soubor pak pomocí klávesy "Naplnit" snadno načtete (s volbou cizí / česká oddělená "\\") do uživatelské databáze výukového programu Language Teacher.
Pokud používáte mobilní slovníky LangSoft, pak stačí oblíbená slova vyexportovat (přes e-mail) volbou "Export oblíbených" (v menu "Nastavení" slovníku). Vyexportovaný soubor pak lze přímo načíst do výukového programu Language Teacher.


Další slovníky ke stažení zdarma pro PC Translator V16:
SLOVNÍK CIZÍCH SLOV: FORWORDS.exe
PRÁZDNÝ SLOVNÍK pro plnění vlastní slovní zásoby: EMPTYDIC.exe
SLOVNÍK ESPERANTO (nainstaluje se místo slovníku estonského): ESPERANT.exe
Pro využívání těchto slovníků není potřeba instalovat další paralelní verzi celého programu. Nainstalováním slovníků se pouze přidají datové soubory příslušného slovníku ke stávající instalaci. Výběr slovníku je pak možný v menu Slovník - Další jazyky, posunout v okně úplně dolů a tam lze vybrat požadovaný slovník.

Poznámky:
Pokud se vám při práci se slovníkem nebo překladačem zobrazí okno s žádostí o zadání sér. čísla, je možné, že používáte nelegální verzi PC Translatoru nebo verzi, která byla nainstalována na podstatně větší počet počítačů, než je zakoupená velikost licence. Tyto verze jsou automaticky zablokovány (vyžadují zadání sér. čísla) zpravidla během několika dnů používání.TOPlist